Zyskaj z Kontem Optymalnym – 200 zł premii

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Ta promocja już się zakończyła.

Sprawdź inne, aktualnie dostępne promocje.

BGŻ BNP Paribas

W promocji „Zyskownie w koncie” przeznaczonej dla nowych klientów banku BGŻ BNP Paribas możesz otrzymać 200 zł premii za aktywne korzystanie z Konta Optymalnego w miesiącach grudzień 2018 r. – marzec 2019 r. Czytając ten post dowiesz się jak wziąć udział w promocji i zyskać premię.

Kto może wziąć udział w promocji?

Standardowo, promocja jest przeznaczona dla nowych klientów banku. W rozumieniu regulaminu promocji są to osoby, które w okresie 24 miesięcy przed datą złożenia wniosku nie były posiadaczem ani współposiadaczem rachunku ROR w banku, ani tez nie są stroną umowy ramowej na w dniu składania wniosku o zawarcie tej umowy w ramach promocji. Inaczej mówiąc, jeśli przed promocją rozpocząłeś lub rozpoczęłaś proces podpisywania umowy, to wtedy nie możesz otworzyć konta w promocji.

Poza tym osoba biorąca udział w promocji powinna mieć ukończone 18 lat i posiadać pełną zdolność do czynności prawnych.

Ważne terminy

  • 25 listopada 2018 – do tego dnia możesz złożyć wniosek w promocji. Bank zastrzega, że promocja może skończyć się wcześniej, jeżeli zostanie wyczerpany limit 1000 wniosków
  • 12 grudnia 2018 – ostateczny termin na zawarcie umowy z bankiem o otwarcie nowego konta.
  • 28 lutego 2018; 30 kwietnia 2018 – wtedy otrzymasz nagrodę (100 zł w lutym, drugie 100 zł w kwietniu), jeśli spełnisz warunki promocji, które są opisane poniżej.

Jak zyskać premię?

1. Otwórz konto za pośrednictwem strony promocji. Masz na to czas do 25.11.2018, jednak promocja może skończyć się przed czasem jeśli zostanie osiągnięty limit 1000 wniosków. Po wysłaniu wniosku, przed 12 grudnia należy podpisać umowę z bankiem.

2. Aktywuj aplikację GOmobile do 31 grudnia 2018 roku.

3. W grudniu 2018 i styczniu 2018 dokonaj przynajmniej 3 przelewy za pomocą bankowości elektronicznej Pl@net lub aplikacji GOmobile. Pamiętaj, że w każdym miesiącu musisz wykonać minimum 3 przelewy. To znaczy, że jeśli np. w grudniu dokonasz 7 przelewów, a w styczniu 2 – wtedy nie spełnisz warunków promocji i nie otrzymasz nagrody. W każdym miesiącu należy wykonać przynajmniej 3 przelewy.

4. W każdym z miesięcy grudzień 2018 – styczeń 2018 – zapewnij wpływy na konto kwocie minimum 1000 złotych.

Za spełnienie tych warunków otrzymasz pierwszą nagrodę – 100 złotych.

5. Aby otrzymać drugą nagrodę 100 zł, należy ponownie spełnić warunki opisane w punktach 3. – 4., tym razem  w miesiącach luty 2019 i marzec 2019.

6. Ostatnim krokiem w celu otrzymania nagrody jest kliknięcie w link, który otrzymasz w mailu, a następnie podanie tam swojego numeru konta, na który zostanie przekazana nagroda. Aby otrzymać nagrodę należy posiadać otwarte Konto Optymalne z kartą debetową.

Opinia o promocji

Tym razem należy otwarcie przyznać, że warunki promocji, są trochę skomplikowane. W rzeczywistości chodzi o to, aby aktywować aplikację mobilną oraz w każdym z miesięcy grudzień – marzec dokonać 3 przelewów oraz zapewnić wpływy w kwocie minimum 1000 zł. Sprawę utrudnia konieczność przesyłania numeru konta za pośrednictwem formularza, do którego link zostanie przesłany na maila. Byłoby łatwiej, gdyby to działo się automatycznie. W każdym razie, jeżeli w każdym z miesięcy będziesz pamiętać o spełnieniu – które tak naprawdę nie są zbyt trudne – wtedy masz szanse na zyskanie atrakcyjnej nagrody – 200 zł premii. Całkiem więc możliwe, że limit wniosków zostanie osiągnięty przed 25 listopada, a promocja zakończy się wcześniej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *