Zyskaj do 400 zł z Kontem 360

Promocja zakończona

Sprawdź aktualne promocje bankowe i otwórz konto bankowe z zyskiem.

Bank Millennium - logo

Weź udział w promocji Banku Millennium i zyskaj nawet 150 zł premii oraz do 250 zł w programie poleceń. Przeczytaj ten opis promocji i dowiedz się co należy zrobić, aby zyskać maksymalną pulę nagród.

Ile mogę zyskać?

W promocji Banku Millennium możesz zyskać 150 zł premii za spełnienie bardzo łatwych warunków, a oprócz tego masz szanse na dodatkowe 250 zł, za skuteczne polecenie konta w programie poleceń (za każde skutecznie polecenie otrzymasz premię wysokości 50 zł, maksymalnie możesz otrzymać 5 takich premii, co razem daje do 250 zł).

Kiedy mogę przystąpic do promocji?

W promocji może wziąć udział osoba, która do 25 lutego 2018 zarejestruje się na stronie promocji i najpóźniej do 28 lutego 2018 zawrze umowę o prowadzenie Konta 360 wraz z kartą debetową.

Czy mogę wziąć udział w tej promocji?

W warunkach promocji realizowanej przez Bank Millennium pojawił się zapis, który stanowi odstępstwo od reguły – promocja jest dedykowana dla nowych, ale także byłych klientów banku. Nie wprowadzono okresu karencji, jaki z zazwyczaj występuje w innych promocjach bankowych. Inaczej mówiąc – nawet jeśli do niedawna byłeś klientem banku (i nie korzystałeś z innych promocji), możesz skorzystać z oferty specjalnej. Ta zmiana ma także swoją złą stronę – jeżeli kiedykolwiek skorzystałeś z promocji banku (innej niż promocja „Zyskaj 360 zł zwrotu za płatność kartą”), nie możesz wziąć udział w tej promocji.

Przyjrzyjmy się bardziej szczegółowo temu, warunkom uczestnictwa w promocji. Zgodnie z regulaminem, w promocji może wziąć udział osoba, która:

  • ukończyła 18 lat, mieszka na terytorium Polski, posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz jest konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego,
  • nie jest pracownikiem Organizatora promocji (Rankomat sp. z o.o.), ani Banku,
  • jest nowym klientem Banku lub jest byłym klientem Banku i wcześniej nie korzystała z jakiejkolwiek promocji (oprócz promocji „Zyskaj 360 zł”).

Jak zyskać premię?

1. Zarejestruj się na stronie promocji akceptując regulamin.

2. Do 28.02 podpisz z Bankiem umowę o Konto 360 lub Konto 360 Student z kartą do konta.

3. W każdym z dwóch kolejnych miesięcy – w marcu i w kwietniu:

  • Zasil swoje konto kwotą minimum 1000 zł
  • Wykonaj co najmniej jedną transakcję bezgotówkową – kartą debetową lub BLIK-iem.

Spełniając warunki opisanie w punktach 1-3 powyżej, zyskasz 150 zł premii.

4.  Dodatkowo możesz polecić Konto 360 lub 360 Student za pomocą linku polecającego. Za każde skuteczne polecenie (aby polecenie było skuteczne, konieczne jest spełnienie warunków promocji), zyskasz 50 zł, maksymalnie 250 zł, premii dodatkowej.

Kiedy otrzymam premię?

Do 16 maja 2018 otrzymasz informację o uzyskaniu bonusu. Organizator za pośrednictwem wiadomości e-mail, poprosi Ciebie o uzupełnienie formularza, w którym należy uzupełnić numer rachunku otwartego w ramach promocji. Na uzupełnienie tego maila formularza będziesz mieć 7 dni.

Bonus w wysokości 150 zł zostanie przekazany do 31 maja 2018 r.

Premia dodatkowa, za polecenie użytkowników Konta 360 – od 50 do 250 zł – wpłynie na Twoje konto razem z premią 150 za korzystanie z konta.

Łącznie możesz zyskać nawet 400 zł.

Komentarz do promocji

Bank Millennium regularnie dołącza oferty promocyjne do swojego rachunku. Tym razem uczestnik promocji ma szanse na „łatwe” 150 zł oraz nawet 250 zł za skuteczne polecenie rachunku. Konto 360 to aktualny lider w naszym rankingu kont osobistych i na pewno jest to rachunek, który warto polecać. Promocja daje szanse na uzyskanie wysokiego bonusa (do 400 zł), w dość krótkim okresie czasu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *