Zyskaj do 200 zł z Kontem Optymalnym

zyskaj 200 zł w promocji

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Ta promocja już się zakończyła.

Sprawdź inne, aktualnie dostępne promocje.

BGZ BNP Paribas

Możesz zyskać 200 zł za aktywne korzystanie z konta Optymalnego. W promocji banku BGŻ BNP Paribas można wziąć udział do 31 stycznia, jednak może oferta może skończyć się przed czasem, jeżeli zostanie osiągnięty limit 1500 wniosków. 

Kto może wziąć udział w promocji?

Uczestnikiem Promocji „Zimowy bonus” może zostać działająca jako konsument osoba fizyczna, która ukończyła 18 lat i posiada pełną zdolność do czynności prawnych, w okresie 24 miesięcy przed datą złożenia wniosku o otworzenie Konta Osobistego nie była posiadaczem ani współposiadaczem konta osobistego w Banku oraz przed połączeniem BGŻ BNP Paribas z Raiffeisen Polbank Polska S.A., nie była posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego zarówno w BGŻ BNP Paribas ani w Raiffeisen Polbank Polska S.A, oraz nie jest stroną Umowy ramowej na dzień składania wniosku o zawarcie tej umowy w ramach Promocji.

Źródło: strona promocji

Ważne daty

 • 31 stycznia 2019 – do tego dnia możesz zarejestrować się w promocji; uwaga, promocja może zakończyć się wcześniej jeśli zostanie osiągnięty limit 1500 zgłoszeń.
 • 15 lutego 2019 – otwórz konto – umowa musi zostać zawarta do 15 lutego
 • 28 lutego 2019 – do tego dnia należy spełnić warunki: aktywakcja Aplikacji GOmobile, wykonanie za jej pośrednictwem minimum 1. przelewu oraz dokonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł
 • marzec-kwieceń 2019 – w tych miesiącach należy ponownie spełnić opisany w powyższym punkcie warunek, oraz wykonać transakcje bezgotówkowe, a także zapewnić wpływy na kwotę min. 1000 zł

Jak zyskać premię?

1. Zarejestruj się na specjalnej stronie promocji, w formularzu uzupełniając swoje dane.

2. Na adres e-mail otrzymasz link, za pośrednictwem którego należy otworzyć konto. Jest to niezbędny warunek, aby uzyskać premię. We wniosku do umowy ramowej należy podać taki same dane jak w formularzu rejestracyjnym do promocji. Na wykonanie tego kroku masz czas do 15 lutego 2019. Najlepiej jednak zrobić to od razu po zarejestrowaniu się w promocji.

Co dalej?

3. W miesiącu lutym

 • Dokonaj aktywacji aplikacji mobilnej GOmobile do 28 lutego 2019 r. Aplikacje pobierzesz za pośrednictwem strony banku BGŻ lub wpisując w Google „GOmobile” 🙂 
 • Teraz możesz od razu wykonać jeden przelew, dzięki czemu spełnisz kolejny warunek promocji.
 • Wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę minimum 300 zł

4. Po spełnieniu warunków określonych w punktach 1-3, następnie w miesiącach marzec-kwieceń:

 • W każdym z miesięcy dokonaj transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę minimum 300 zł
 • W każdym z miesięcy zapewnij wpływy otrzymaj wpływy na konto otworzone w ramach promocji, wartości minimum 1000 zł w miesiącu.

Przekazanie nagrody

Nagrody zostaną przekazane na Konto Optymalne otwarte w ramach promocji, nie należy więc zamykać rachunku przed wypłatą nagród.

Do 15 marca 2019 otrzymasz informacje o uzyskaniu pierwszej premii (100 zł). Informacja zostanie przesłana na adres e-mail. Znajdzie się tam także link do formularza, w którym nalezy uzupełnić numer Konta Optymalnego otwartego w ramach promocji (do 26 marca). To bardzo ważne, ponieważ bez tego nie otrzymasz premii. O uzyskaniu drugiej nagrody (100 zł) bank poinformuje do 17 maja 2019.

Przelewy zostaną zrealizowane do końca marca (100 zł) oraz do końca maja (100 zł).

Opinia o promocji

Podstawowe parametry konta optymalnego, to:

 • 0 zł – prowadzenie konta
 • 0 zł – obsługa karty płatniczej
 • 0 zł – przelew internetowy
 • 0 zł – bankomaty BGŻ BNP Paribas i Planet Cash.

Warunki promocji nie są skomplikowane, jednak trzeba otwarcie przyznać, że nie należą do najłatwiejszych. Jakkolwiek, do uzyskania mamy wysoką premię – 200 zł w gotówce. Do tego konto Banku BGŻ BNP Paribas cechuje brak opłat za podstawowe operacje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *