Zyskaj do 140 zł za otwarcie Konta Direct w ING

ING - logo

W promocji ING Banku Śląskiego możesz zyskać 140 zł premii przy otwarciu Konta z Lwem Direct przez internet. Bank promuje aktywne korzystanie z karty płatniczej oraz BLIK i nagradza je bonusem wysokości 100 zł. Dodatkowo możesz zyskać 20 zł za płatności BLIK w internecie oraz kolejne 20 zł, jeżeli na twoje konto wpłynie wynagrodzenie od twojego pracodawcy.

Przeanalizowaliśmy promocję Banku Śląskiego i w tym artykule przedstawiamy najważniejsze informacje, które pomogą ci uzyskać premię.

Ile mogę zyskać?

Za otwarcie konta i spełnienie warunków promocji możesz zyskać 100 zł, 120 zł, lub 140 zł.

Wartość premii zależy spełnienia warunków promocji. Opis warunków do spełnienia znajdziesz w dalszej części artykułu.

Kiedy kończy się promocja?

Do promocji możesz przystąpić do 31 października 2018 r. 

Promocja trwa do 8 kwietnia 2019, jednak by wziąć w niej udział należy otworzyć konto do 31 października 2018 r.

Czy mogę wziąć udział w tej promocji?

Bank narzuca pewne ograniczenia dlatego przed otwarciem konta, warto upewnić się czy możesz wziąć udział w tej promocji.

Aby udział w promocji uczestnik:

  1. W okresie 28 lutego 2017 r. do 31 lipca 2018 r. nie posiadał ani nie współposiadał któregokolwiek z następujących kont osobistych Konto z Lwem: Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student, Mobi.

Jak zyskać premię?

1. Aby zyskać 100 zł:

  • do 31 października 2018 otwórz konto przez internet z Kartą oraz kontem oszczędnościowym
  • do 28 lutego wykonaj transakcje za min. 1000 zł kartą wydaną do konta lub BLIKIEM (wypłata gotówki, transakcje wycofane lub anulowane nie będą uwzględnione).

2. Aby zyskać dodatkowe 20 zł:

  • wykonaj 3 transakcje BLIKIEM w sklepach internetowych (wartość transakcji wykonanych BLIKIEM w internecie wlicza się także do transakcji, które pozwolą Tobie uzyskać premię wysokości 100 zł)

3. Aby zyskać kolejne 20 zł:

  • następne 20 zł możesz zyskać, gdy spełnisz powyższe warunki, a na Twoje konto, które zostało otwarte w ramach promocji, wpłynie wynagrodzenie od pracodawcy w kwocie min. 1000 zł

Konto Direct w promocji - co warto wiedzieć?

Poniżej kilka ważnych informacji odnośnie akcji promocyjnej Banku ING:

  • Premia zostanie wypłacona na konto oszczędnościowe do dnia 8 kwietnia 2019. Jednym z warunków promocji jest to, aby do dnia wypłaty premii konto było otwarte. Później możesz zamknąć konto.
  • Premia zostanie przelana na Otwarte Konto Oszczędnościowe. Równocześnie możesz skorzystać z promocyjnego oprocentowania na Otwartym Koncie Oszczędnościowym, które wynosi 2,5% przez pierwsze 4 miesiące.
  • Aby zrealizować transakcje BLIKIEM w internecie, będziesz potrzebować aplikacji mobilnej Moje ING. Na etapie płatności za zamówienie w sklepie internetowym wybierz „BLIK” jako formę płatności. Następnie otwórz aplikacje, na pierwszym ekranie wybierz opcje BLIK. Na wyświetlaczu pojawi się kod, który należy wpisać w sklepie internetowym, w celu zrealizowania płatności.
  • Konto z Lwem Direct, to jedno z najlepszych kont bankowych. Konto aktualnie zajmuje 3 miejsce w naszym rankingu kont osobistych.

Komentarz do promocji

ING Bank Śląski regularnie oferuje swoim klientom promocje, dzięki której mogą zyskać dodatkową premię otwierając konto przez internet. Jak do tej pory maksymalna premia wynosiła 100 zł. Tym razem można zyskać prawie połowę więcej – 140 zł – przy łatwych do spełnienia warunkach promocji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *