Zyskaj do 140 zł za otwarcie Konta Direct w ING

zyskaj do 140 zł
ING - logo

W promocji ING Banku Śląskiego możesz zyskać 140 zł premii przy otwarciu Konta z Lwem Direct przez internet. Bank promuje aktywne korzystanie z karty płatniczej oraz BLIK i nagradza je bonusem wysokości 100 zł. Dodatkowo możesz zyskać 20 zł za płatności BLIK w internecie oraz kolejne 20 zł, jeżeli na twoje konto wpłynie wynagrodzenie od pracodawcy.

Okres przystąpienia do oferty specjalnej został przedłużony do 30 czerwca 2019 r. Zaktualizowaliśmy opis promocji.

W tym artykule znajdziesz najważniejsze informacje na temat promocji i tego, co należy zrobić aby zyskać premię.

Ile mogę zyskać?

Za otwarcie konta i spełnienie warunków promocji możesz zyskać 100 zł, 120 zł, lub 140 zł.

Wartość premii zależy spełnienia warunków promocji. Opis warunków do spełnienia znajdziesz w dalszej części artykułu.

Kiedy kończy się promocja?

Do promocji możesz przystąpić do 30 czerwca 2019 r. 

Promocja trwa do 10 września 2019, a czas na spełnienie warunków promocyjnych jest do 31 sierpnia 2019.

Czy mogę wziąć udział w tej promocji?

Bank narzuca pewne ograniczenia dlatego przed otwarciem konta, warto upewnić się czy możesz wziąć udział w tej promocji.

Aby wziąć udział w promocji, uczestnik:

  1. W okresie 1 stycznia 2018 r. do 31 marca 2019 r. nie posiadał ani nie współposiadał któregokolwiek z następujących kont osobistych: „Konto z Lwem Direct”, „Konto z Lwem Komfort”, „Konto z Lwem Mobi”, „Konto z Lwem Premium”, „Konto z Lwem Klasyczne”, „Konto z Lwem Student”, „Konto z Lwem PRP”.

Jak zyskać premię?

1. Aby zyskać 100 zł:

  • do 30 czerwca 2019 otwórz konto przez internet z Kartą oraz kontem oszczędnościowym
  • do 31 sierpnia 2019 wykonaj transakcje w polskich złotych za min. 1000 zł kartą wydaną do konta lub BLIKIEM (wypłata gotówki, transakcje wycofane lub anulowane nie będą uwzględnione).

2. Aby zyskać dodatkowe 20 zł:

  • spełnij warunki pisane w punkcie 1) oraz do 31 sierpnia 2019 r. wykonaj 3 transakcje BLIKIEM w sklepach internetowych (wartość transakcji wykonanych BLIKIEM w internecie wlicza się także do transakcji, które pozwolą Tobie uzyskać premię wysokości 100 zł). Transakcje wycofane, anulowane lub wypłata gotówki nie zostaną uwzględnione LUB do 31 sierpnia 2019 zapewnij wpływ minimum jednego wynagrodzenia na Konto otwarte w ramach Promocji.

3. Aby zyskać kolejne 20 zł:

  • następne 20 zł możesz zyskać, gdy spełnisz warunki opisane w punktach 1) i 2), a na Twoje konto, otwarte w ramach promocji do dnia 31 sierpnia 2019, wpłynie wynagrodzenie od pracodawcy w kwocie min. 1000 zł. Wpływy z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny ani wpłaty własne w oddziałach Banku lub wpłatomatach nie będą brane pod uwagę.

Konto Direct w promocji - co warto wiedzieć?

Poniżej kilka ważnych informacji odnośnie akcji promocyjnej Banku ING:

  • Premia zostanie wypłacona na konto oszczędnościowe otwarte w ramach promocji, do dnia 10 lipca 2019 – jeśli spełnisz warunki promocji do 30 czerwca 2019. Jeśli spełnisz warunki później, premię otrzymasz do 10 wrzesnia 2019. Jednym z warunków promocji jest to, aby do dnia wypłaty premii konto było otwarte. Później możesz zamknąć konto.
  • Premia zostanie przelana na Otwarte Konto Oszczędnościowe. Równocześnie możesz skorzystać z promocyjnego oprocentowania na Otwartym Koncie Oszczędnościowym, które wynosi 2,5% przez pierwsze 4 miesiące.
  • Aby zrealizować transakcje BLIK-iem w internecie, będziesz potrzebować aplikacji mobilnej Moje ING. Na etapie płatności za zamówienie w sklepie internetowym wybierz „BLIK” jako formę płatności. Następnie otwórz aplikacje i przed zalogowaniem na konto wybierz opcje BLIK. Na wyświetlaczu pojawi się kod, który należy wpisać w sklepie internetowym, w celu zrealizowania płatności. Na końcu zostaniesz poproszony o autoryzacje transakcji w aplikacji mobilnej banku.
  • Konto z Lwem Direct, które jest objęte promocją, to aktualnie jedno z najlepszych kont bankowych dla klientów indywidualnych i czołówka naszego Rankingu Kont Osobistych.

Opinia o promocji

ING Bank Śląski regularnie oferuje swoim klientom promocje, dzięki której mogą zyskać dodatkową premię otwierając konto przez internet.Teraz masz do zyskania 140 zł – przy łatwych do spełnienia warunkach promocji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *