Zyskaj do 140 zł za otwarcie Konta Direct w ING

ING - logo

W nowej promocji ING Banku Śląskiego możesz zyskać 140 zł premii przy otwarciu Konta z Lwem Direct przez internet. Bank promuje aktywne korzystanie z karty płatniczej oraz BLIK i nagradza je bonusem wysokości 100 zł. Dodatkowo możesz zyskać 20 zł za płatności BLIK w internecie oraz kolejne 20 zł, jeżeli na twoje konto wpłynie wynagrodzenie od twojego pracodawcy.

Przeanalizowaliśmy promocję Banku Śląskiego i w tym artykule przedstawiamy najważniejsze informacje, które pomogą ci uzyskać premię.

Ile mogę zyskać?

Za otwarcie konta i spełnienie warunków promocji możesz zyskać 100 zł, 120 zł, lub 140 zł.

Wartość premii zależy spełnienia warunków promocji. Opis warunków do spełnienia znajdziesz w dalszej części artykułu.

Kiedy kończy się promocja?

Do promocji możesz przystąpić do 31 stycznia 2018 r. 

Sama promocja trwa do 30 kwietnia 2018 r. (dla uczestników w wieku 18-25 lat) oraz do 30 czerwca 2018 r. (dla uczestników w wieku 18-25 lat).

Dlaczego do promocji możesz przystąpić tylko do 31 stycznia, pomimo tego, że trwa ona – w zależności od wieku uczestnika – do 30 kwietnia lub do 30 czerwca 2018? Odpowiedź jest bardzo prosta – „czas trwania promocji” określa cały okres promocji – w tym czas na spełnienie warunków i wypłacenie premii przez bank. Regulamin jednak jasno określa, że aby wziąć udział w promocji konto należy otworzyć do 31 stycznia 2018.

Czy mogę wziąć udział w tej promocji?

Bank narzuca pewne ograniczenia dlatego przed otwarciem konta, warto upewnić się czy możesz wziąć udział w tej promocji.

Aby udział w promocji uczestnik:

 1. Musi być pełnoletni i posiadać pełną zdolność do czynności prawnych.
  „Pełna zdolność do czynności prawnych” określa zdolność do dokonywania czynności prawnych, takich jak np. podpisanie umowy z bankiem.
 2. W okresie 1 czerwca 2016 r. – 30 listopada 2017 r. nie mógł być posiadaczem ani współposiadaczem któregokolwiek z następujących rachunków w Banku ING: Konto z Lwem: Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student.

Jak zyskać premię?

Warunki promocji różnią się w zależności od wieku użytkownika. Inne warunki obowiązują dla osób w wieku 18-25 lat, a inne dla osób, które mają 26 lat lub więcej. Zobacz jak spełnić warunki promocji:

1. Jeżeli masz 18-25 lat

1a. Aby zyskać 100 zł:

1b. Aby zyskać dodatkowe 20 zł:

 • wykonaj 3 transakcje BLIKIEM w internecie (transakcje wykonane BLIKIEM w internecie wliczają się także do transakcji, które pozwolą Tobie uzyskać premię wysokości 100 zł)

1c. Aby zyskać kolejne 20 zł:

 • następne 20 zł możesz zyskać, gdy na Twoje konto, które zostało otwarte w ramach promocji, wpłynie wynagrodzenie od pracodawcy albo stypendium.

 

2. Jeżeli masz skończone 26 lat

2a. Aby zyskać 100 zł:

2b. Aby zyskać dodatkowe 20 zł:

 • wykonaj 3 transakcje BLIKIEM w internecie (wartość transakcji wykonanych BLIKIEM w internecie wlicza się także do transakcji, które pozwolą Tobie uzyskać premię wysokości 100 zł)

2c. Aby zyskać kolejne 20 zł:

 • następne 20 zł możesz zyskać, gdy na Twoje konto, które zostało otwarte w ramach promocji, wpłynie wynagrodzenie od pracodawcy w kwocie min. 1000 zł

Konto Direct w promocji - co warto wiedzieć?

Poniżej kilka ważnych informacji odnośnie akcji promocyjnej Banku ING:

 • Premia zostanie wypłacona na konto oszczędnościowe do dnia 30 kwietnia (jeżeli masz 18-25 lat) lub do 30 czerwca (jeżeli masz skończone 26 lat). Jednym z warunków promocji jest to, aby do dnia wypłaty premii konto było otwarte. Później możesz zamknąć konto.
 • Premia zostanie przelana na Otwarte Konto Oszczędnościowe. Równocześnie możesz skorzystać z promocyjnego oprocentowania na Otwartym Koncie Oszczędnościowym, które wynosi 2,5% przez pierwsze 4 miesiące.
 • Aby zrealizować transakcje BLIKIEM w internecie, będziesz potrzebować aplikacji mobilnej Moje ING. Na etapie płatności za zamówienie w sklepie internetowym wybierz „BLIK” jako formę płatności. Następnie otwórz aplikacje, na pierwszym ekranie wybierz opcje BLIK. Na wyświetlaczu pojawi się kod, który należy wpisać w sklepie internetowym, w celu zrealizowania płatności.
 • Konto z Lwem Direct, to jedno z najlepszych kont bankowych na rynku. Konto aktualnie zajmuje 3 miejsce w naszym rankingu kont osobistych.

Komentarz do promocji

ING Bank Śląski regularnie oferuje swoim klientom promocje, dzięki której mogą zyskać dodatkową premię otwierając konto przez internet. Jak do tej pory maksymalna premia wynosiła 100 zł. Tym razem można zyskać prawie połowę więcej – 140 zł – przy łatwych do spełnienia warunkach promocji. Ciekawą nowością jest rozróżnienie warunków promocji dla klientów w wieku 18-25 lat, oraz osób, które ukończyły 26 rok życia, co stanowi pełne ułatwienie dla młodszej grupy wiekowej. Jeżeli masz ukończone 18 lat i od 1 czerwca 2016 nie korzystałeś/aś z Konta Direct, na pewno warto wziąć udział w tej promocji, nawet jeśli nie będziesz regularnie korzystać z konta (rachunek można zamknąć po wypłacie premii).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *