Zyskaj do 350 zł z Kontem Jakże Osobistym

Alior Bank - logo

Otwierając nowy rachunek w portfolio Alior Banku – Konto Jakże Osobiste (recenzja konta) możesz otrzymać premię wysokości 100 zł, a dodatkowo nawet 250 zł w programie poleceń. Poniżej przedstawiamy warunki promocji, spełnienie których pozwoli Tobie zyskać maksymalny bonus.

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji możesz wziąć udział, jeżeli na dwa lata przed datą złożenia wniosku o konto nie posiadałeś/aś konta rozliczeniowo-oszczędnościowego w Alior Banku, ani innych produktów, takich jak: rachunku w Kantorze Walutowym Alior Banku ani Karty Kibica Alior Banku.

Należy także spełnić uniwersalne warunki dla uczestników promocji bankowych – należy mieć skończone 18 lat, posiadać zdolność do czynności prawnych i nie być pracownikiem organizatora promocji ani banku.

Do kiedy mogę wziąc udział w promocji?

Aby wziąć udział w promocji do 31.03.2018 r. należy złożyć wniosek o konto, wcześniej rejestrując się na stronie organizatora promocji.

Jak zyskać premię?

1. Zarejestruj się na stronie internetowej promocji.

2. Aktywuj swoje konto uczestnika klikając w link, który otrzymasz na maila.

3. Teraz zaloguj się na swoje konto na stronie promocji i otwórz konto za pośrednictwem linku umieszczonego w Twoim profilu. UWAGA! Na otwarcie konta w promocji masz czas do 31 marca 2018.

4. Następnie zawrzyj umowę o konto z kartą debetową, nie później niż 30 dni od przesłania wniosku o konto. Pamiętaj o wyrażeniu odpowiednich zgód, w tym zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych.

Adres e-mail podany na etapie składania wniosku o konto, musi być taki sam jak adres e-mail podany do rejestracji w serwisie.

5. Teraz należy spełnić ostatni warunek promocji. W ciągu 45 dni od zawarcia umowy:

a) zapewnij wpływy na konto wysokości min. 1000 zł

b) dokonaj przynajmniej jednej płatności bezgotówkowej
Zwróć uwagę, że bank nakłada pewne ograniczenia (poniżej cytat z regulaminu promocji):

Bank dokonując oceny spełnienia przez Uczestnika warunków uzyskania Bonusu nie uwzględnia:

 1. wypłat z bankomatów,
 2. zwrotów zaksięgowanych płatności odnotowanych w okresie trwania Akcji, które spowodują anulowanie transakcji wymaganej do spełnienia warunków Akcji.
 3. transakcji z MCC (Merchant Category Code):
  a. 7995 – określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;
  b. 8999 – określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska);
  c. 4111 – określający m.in. usługi transportowe,
  d. 6012 – określający instytucje finansowe;
  e. 6211 – określający brokerów ubezpieczeniowych,
  f. 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  g. 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne.
  h. 4900 – określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Jeżeli spełnisz warunki opisane powyżej, zyskasz premię wysokości 100 zł.


Dodatkowo możesz zyskać 250 zł w programie poleceń.

Aby uzyskać premię za polecenia:

6. Wygeneruj link polecający, który jest dostępny w zakładce PROGRAM POLECAJĄCY na Twoim koncie, na stronie promocji.

7. Za każde skutecznie polecone konto (tj. takie, którego uczestnik spełni warunki regulaminu) zyskasz 50 zł.

8. Możesz polecić maksymalnie 5 kont.

9. Aby uzyskać premię za polecone konta, sam/a musisz spełnić warunki uprawniające Cię do otrzymania bonusu wysokości 100 zł (zob. punkty. 1-5).

Kiedy otrzymam premię?

Organizator promocji powiadomi Ciebie o otrzymaniu nagrody do 22 czerwca 2018 r. za pośrednictwem wiadomości e-mail. Po otrzymaniu wiadomości od Organizatora, masz 7 dni na przekazanie numeru Twojego Konta Jakże Osobistego za pośrednictwem formularza. Na to konto otrzymasz premię do 29 czerwca 2018 r.

Komentarz do promocji

Konto Jakże Osobiste, to ciekawe, innowacyjne konto bankowe, która niedawno pojawiło się w ofercie Alior Banku. Bank zachęca nowych klientów do otwarcia rachunku dając szansę na zdobycie 100 zł premii za otwarcie i dodatkowych 250 zł w programie poleceń. Choć warunki promocji, które pozwalają zdobyć podstawową premię wysokości 100 zł są naprawdę łatwe do spełnienia – wystarczy zasilenie konta kwotą 1000 zł i jedna transakcja bezgotówkowa – to cała otoczka może wydawać się trochę zawiła. Ten opis promocji powinien ułatwić Ci uzyskanie premii. Nawet po otwarciu rachunku w promocji możesz wracać na naszą stronę, żeby upewnić się, że nie ominiesz żadnego kroku. 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *