O Rankingu

O stronie e-rankingkont.pl

Zestawienia, które znajdziesz na tej stronie są tworzone na podstawie porównania najlepszych ofert bankowych. Przedstawiam najbardziej korzystne oferty rachunków bankowych. Na stronie znajdziesz charakterystykę najlepszych kont oraz uzyskasz informacje o aktualnych promocjach, z których możesz skorzystać otwierając konto w banku.

Co jest ważne w tym miejscu

Przede wszystkim staram się zadbać o to, aby prezentowane informacje były aktualne – to podstawa. Zazwyczaj z wyprzedzeniem informuję o zmianach dotyczących opłat związanych z prowadzeniem konta bankowego, ponieważ takie informacje są prezentowane przez banki odpowiednio wcześniej, kilka tygodni przed wejściem w życie. Znajdziesz tutaj też informacje o promocjach, z reguły kilku, takich w których możesz zyskać ciekawą nagrodę. Często możesz względnie łatwo uzyskać bonus otwierając konto w banku, a najtrudniejszym do spełnienia warunkiem jest to, że trzeba być nowym klientem, tzn. że np. w ciągu 2 lat nie mogłeś korzystać z jakiegokolwiek produktu banku oferującego promocje. Poniżej kilka słów więcej o tym, jak tworzone są zestawienia na tej stronie.

Zasady tworzenia rankingów

Możliwość uniknięcia opłat za podstawowe operacje, takie jak prowadzenie rachunku, korzystanie z karty płatniczej oraz wypłaty z bankomatów, to na pewno jedna z najważniejszych cech rachunku bankowego. Jednak brak opłat to nie jedyna cecha dobrego konta bankowego. Wybierając odpowiednie konto nie tylko unikniesz opłat, ale też zyskasz dostęp do usług, które pozwolą Tobie efektywnie zarządzać finansami. Możesz też zaoszczędzić wybierając przyzwoicie oprocentowane konto oszczędnościowe, a czasem nawet zyskać – np. biorąc udział w promocji, korzystając z programu rabatowego czy otrzymując procentowy zwrot za płatności mobilne. Czytając artykuły na tej stronie zyskasz dostęp właśnie do takich informacji. Uniknięcie opłat to podstawa. Dowiesz się co jeszcze możesz zyskać otwierając nowy rachunek.

Zobacz czego możesz oczekiwać czytając artykuły na tej stronie:

  • Aktualne informacje – staram się, aby informacje prezentowane na stronie były zawsze aktualne (choć nie mogę tego zagwarantować). Zazwyczaj z wyprzedzeniem informuję o zmianie w tabeli opłat i uwzględniam to w rankingu na stronie.
  • Otwarcie o wadach i zaletach  – piszę o plusach i minusach kont bankowych. W jasny sposób opisuję opłaty i przedstawiam najważniejsze elementy regulaminów promocji.
  • Dokładne opisy – zwracam uwagę na to, co wyróżnia konto bankowe i opisuję unikalne zalety wybranych rachunków czy usług.
  • Opinie użytkowników – Twoja opinia jest dla mnie ważna. Na pewno uwzględnię ją aktualizując ranking.

Reklama na stronie

Jeśli otworzysz konto przez link umieszczony na tej stronie, a wniosek zostanie zaakceptowany przez Partnerów tej strony, otrzymam wynagrodzenie za to, że poleciłem wybrane konto. Przed otwarciem konta zapoznaj się z aktualną tabelą opłat na stronie banku, ponieważ może ona różnić się od informacji dostępnych na stronie e-rankingkont.pl. Staram się, żeby informacje na stronie były zawsze aktualne, ale nie mogę tego zagwarantować. Pisząc artykuły korzystam z różnych źródeł i dążę do tego, aby obiektywnie prezentować opisywane produkty i usługi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *