O Rankingu

O stronie e-rankingkont.pl

Rankingi, które znajdziesz na e-rankingkont.pl są tworzone na podstawie porównania najlepszych ofert bankowych. Dokładnie analizuję najbardziej korzystne oferty spośród dostępnych kont bankowych, patrząc przez pryzmat korzyści dla użytkownika rachunku. Na stronie znajdziesz charakterystykę najlepszych kont, która jest poparta danymi z różnych źródeł. Uzyskasz też informacje o aktualnych promocjach, dzięki którym możesz zyskać otwierając konto bankowe.

Strona to moje hobby

E-rankingkont.pl nie jest stroną prowadzoną przez firmę, nastawioną na generowanie zysków. Jest to moje dodatkowe zajęcie, dzięki któremu rozwijam swoje zainteresowania. Jeśli zdecydujesz się otworzyć konto za pośrednictwem linku udostępnionego na tej stronie, bank może przyznać prowizje za polecenie rachunku. Podejmij decyzję czy chcesz otworzyć konto przez link udostępniony na stronie czy bezpośrednio na stronie banku lub w oddziale.

Zasady tworzenia zestawień

Możliwość uniknięcia opłat za podstawowe operacje, takie jak prowadzenie rachunku, korzystanie z karty płatniczej oraz wypłaty z bankomatów, to na pewno jedna z najważniejszych cech rachunku bankowego. Uważam jednak, że wybór konta bankowego, nie powinien być zależny tylko od chęci uniknięcia opłat. Jeżeli wybierzesz odpowiednie konto bankowe, które odpowiada Twoim potrzebom, zyskasz komfort zarządzania finansami osobistymi. Możesz także dodatkowo zaoszczędzić, a nawet zarobić – np. biorąc udział w promocji, korzystając z programu rabatowego czy zyskując procentowy zwrot za płatności aplikacją mobilną. Dlatego pisząc artykuły na tej stronie, staram się przedstawić Tobie szczegółowe analizy i najważniejsze informacje w przystępnej formie. Zobacz jakimi zasadami kieruje się, tworząc rankingi:[/vc_column_text]

  • Aktualne informacje – dokładam starań, aby informacje prezentowane na stronie były zawsze aktualne (choć niestety nie mogę tego zagwarantować). Staram się z wyprzedzeniem informować o planowanych zmianach w ofercie banków i uwzględniać je przygotowując zestawienie najlepszych kont, nawet przed tym, kiedy te zmiany wejdą w życie.
  • Rzetelność informacji – piszę zarówno o zaletach, jak i wadach kont bankowych. W jasny sposób opisuję opłaty i analizuję poszczególne punkty regulaminów kont oraz promocji bankowych. Nie ukrywam informacji o warunkowych opłatach.
  • Dokładne analizy – ranking przygotowuję na podstawie analizy najważniejszych aspektów związanych z prowadzeniem konta bankowego. Zwracam uwagę na to, co wyróżnia konto bankowe i opisuję najważniejsze korzyści. Informuję też o tym, co może być potencjalną przeszkodą dla użytkowników rachunku.
  • Opinie klientów – Twoja opinia ma dla mnie szczególne znaczenie. Na podstawie komentarzy użytkowników rachunków bankowych aktualizuję zestawienia dostępne na tej stronie.

Podziel się swoją opinią o stronie! Napisz komentarz pod tym wpisem lub napisz maila na adres: kontakt@e-rankingkont.pl

Baw się dobrze i wybierz najlepsze konto dla siebie!

Wszystkie wpisy zamieszczone na tej stronie prezentują tylko i wyłącznie prywatną opinię autora.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *