O Rankingu

Czym jest Ranking Kont?

Ranking jest tworzony na podstawie porównania najlepszych ofert bankowych. Celem portalu jest rzetelna analiza i przedstawienie ofert najbardziej odpowiadających profilowi osób, które odwiedzają witrynę.

Zasady tworzenia Rankingu

  • Tylko aktualne dane – dokładamy wszelkich starań, by informacje prezentowane na portalu były zawsze aktualne. Zazwyczaj z wyprzedzeniem informujemy o planowanych zmianach w ofercie banków i również z wyprzedzeniem uwzględniamy te zmiany przygotowując zestawienie najlepszych kont. Ranking jest aktualizowany na bieżąco.
  • Rzetelność informacji – mówimy o najważniejszych zaletach kont bankowych, ale nie pomijamy wad. Szczegółowo opisujemy najważniejsze opłaty i analizujemy to, co jest pisane „małym druczkiem”.
  • Dokładne analizy – Ranking przygotowujemy na podstawie dokładnej analizy takich aspektów jak: opłaty, karta płatnicza i usługi z nią powiązane, wygoda prowadzenia rachunku, bankowość elektroniczna (bankowość internetowa i aplikacja mobilna) oraz usługi dodatkowe powiązane z rachunkiem.
  • Opinie Klientów – komentarze umieszczone na naszym Portalu mają dla nas szczególne znaczenie. Na bazie tych opinii stale aktualizujemy opisy rachunków, jak również pozycje kont w Rankingu.
  • Forma prezentacji – dbamy o to, by prezentowane treści miały wysoką wartość merytoryczną, jak również prezentowały się dobrze od strony wizualnej.

Chętnie zapoznamy się z Twoją opinią portalu. Napisz na adres: kontakt@e-rankingkont.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *