Zyskaj 100 zł + 300 zł – MoneyMania edycja specjalna

BGŻ BNP Paribas - logo

Zyskaj nawet 400 zł w edycji specjalnej MoneyManii w promocji Konta Optymalnego banku BGŻ BNP Paribas. Otwórz konto przez internet i odbierz 100 zł premii za aktywne korzystanie z konta i nawet 300 zł za płatności mobilne. Zobacz jak zyskać bonus!

Ile mogę zyskać?

W promocji banku BGŻ BNP Paribas masz szansę zyskać 100 zł jeżeli otworzysz konto przez internet na stronie promocji i spełnisz warunki aktywnego korzystania z rachunku. Dodatkowo, otrzymasz nawet 300 zł premii za płatności mobilne. W każdym miesiącu, przez kolejne dwanaście miesięcy możesz otrzymać 25 zł zwrotu.

Kiedy mogę przystąpic do promocji?

W promocji może wziąć udział osoba, która zarejestruje się na stronie promocji do dnia 23 lutego 2018 i podpisze umowę ramową z bankiem do dnia 09.03.2018 r.

Organizator zastrzega sobie prawo do szybszego zakończenia promocji, jeżeli liczba rejestracji osiągnie 1500.

Czy mogę wziąć udział w tej promocji?

W promocji możesz wziąć udział, jeżeli w okresie 36 miesięcy przed datą złożenia wniosku nie byłeś/aś posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku BGŻ BNP Paribas, a wcześniej, przed połączeniem tych banków – w żadnym z banków BNP Paribas Bank Polska S.A i BGŻ S.A.

Jak zyskać premię?

1. Zarejestruj się na stronie promocji do 23 lutego 2018 (promocja może skończyć się wcześniej jeżeli zostanie osiągnięta liczba 1500 rejestracji).

2. Do 09.03 podpisz umowę z bankiem.

3. W każdym z miesięcy – od marca do maja 2018:

  • Zapewnij min. 1000 zł wpływów na konto
  • Dokonaj transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł.

Spełniając warunki opisanie w punktach 1-3 powyżej, zyskasz 100 zł premii.

4.  Dodatkowo możesz zyskać 300 zł premii w ramach promocji „Mobilna Premia 2”. Przystąp do promocji na etapie zakładania Konta Optymalnego, następnie wykonaj minimum 2 transakcje mobilne aplikacjami: GOmobile lub Android Pay lub MasterPass o wartości minimum 5 zł. Za każdą transakcję mobilną otrzymasz premię wysokości 1 zł – maksymalnie 25 zł w miesiącu, przez 12 kolejnych miesięcy.

Kiedy otrzymam premię?

Pierwszą premię cząstkową wysokości 50 zł za aktywne korzystanie z konta otrzymasz po spełnieniu warunków w marcu 2018. Informacja o premii zostanie przekazana na adres e-mail do 16 kwietnia. Informację o drugiej premii cząstkowej za spełnienie warunków aktywnego korzystania z konta w kwietniu i w maju – otrzymasz do 18 czerwca 2018 r.

W mailu od organizatora otrzymasz informacje, które posłużą Ci do zalogowania się na stronie promocji, uzupełnieniu swoich danych w tym numeru rachunku Twojego Konta Optymalnego, na który zostanie przekazana premia. Masz na to czas do 25 kwietnia 2018 r.

Pierwszą premię wysokości 50 zł otrzymasz do 30 kwietnia, a drugą premię wysokości 50 zł – otrzymasz do 29 czerwca 2018 r.

Jeżeli chodzi o zwrot za płatności mobilne – premia zostanie wypłacona do końca 8 dnia następnego miesiąca kalendarzowego (chyba, że jest to dzień wolny od pracy) po miesiącu, w którym została naliczona premia.

Komentarz do promocji

Coraz częściej Banki oferują swoim klientom połączenie promocji, które pozwoli zmaksymalizować zyski. Właśnie taką ofertę, dla nowych użytkowników Konta Optymalnego przygotował BGŻ BNP Paribas. Korzystając z promocji banku masz szanse łatwo zyskać 100 zł za korzystanie z konta, dodatkowo możesz masz szansę nawet na 300 zł premii w roku – maksymalnie 25 zł miesięcznie – za płatności mobilne. Na pewno jest to bardzo ciekawa promocja… Niestety oferta ograniczona – skorzysta z niej tylko 1500 pierwszych osób, które wyślą wniosek, a promocja może skończyć się przed czasem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *