Konto 360° – zyskaj 150 zł

Promocja zakończona

Aktualne promocje bankowe znajdziesz na stronie PROMOCJE.

Bank Millennium - logo

Zyskaj 150 zł otwierając Konto 360° lub Konto 360° Student. Warunki promocji są bardzo łatwe do spełnienia, a 150 zł w formie przelewu na konto to wyróżniająca się oferta. Sprawdź jak odebrać swoją nagrodę.

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji mogą wziąć osoby, które ukończyły 18 lat i nie są pracownikami Banku Millennium lub Goodie.

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów. Jeżeli po 1 kwietnia 2015 posiadałeś jakikolwiek produkt w Banku Millennium (np. rachunek oszczędnościowo rozliczeniowy) albo byłeś współwłaścicielem takiego produktu, niestety nie będziesz mógł wziąć udziału w takiej promocji.

Jeżeli jesteś nowym klientem banku i po 1 kwietnia 2015 nie byłeś właścicielem ani współwłaścicielem żadnego produktu banku, możesz zarejestrować się w tej promocji.

W regulaminie znajdziemy także zapis, mówiący o tym, że skorzystać z promocji nie mogą osoby, które po dołączeniu do promocji, ale przed spełnieniem jej warunków (warunki promocji opisujemy nieco niżej), złożyły wniosek o którykolwiek z produktów Banku lub nie są posiadaczami produktów Banku Millennium, ale ich wniosek jest procesowany w momencie dołączenia do promocji. Inaczej mówiąc, jeżeli dołączysz do promocji, nie składaj wniosku o żaden inny produkt w Banku Millennium, ponieważ wtedy nie otrzymasz swojej premii. Jest to dosyć dziwny zapis. Bank w pewnym sensie tworzy barierę dostępu do swoich produktów. Warto o tym wiedzieć rejestrując się w promocji.

Do kiedy mogę wziąc udział w promocji?

Do promocji możesz przystąpić do 20 grudnia 2017 r.

Jak zyskać premię?

Warunki promocji są bardzo łatwe do spełnienia, standardowe. Jedynym odstępstwem od reguły jest konieczność pobrania i rejestracji w aplikacji Goodie.

Żeby zyskać premię 150 zł:

1. Otwórz Konto 360° lub Konto 360° Student w Banku Millennium do 20 grudnia 2017 i zawrzyj umowę w promocji do 31 grudnia 2017 wyrażając wymagane zgody.

2. Do 31 grudnia 2017 pobierz aplikację Goodie i zarejestruj się w niej używając tego samego adres e-mail, który podałeś w swoim wniosku o Konto 360.

3. W miesiącach styczeń i luty 2018 zasil swoje konto kwotą min. 1000 zł (przelew z innego banku). W każdym z tych miesięcy (styczeń, luty 2018) dokonaj także przynajmniej jednej transakcji kartą do konta. Wówczas nie poniesiesz też wtedy żadnych opłat związanych z korzystaniem z Konta 360.

 

Kiedy otrzymam premię?

Premię wysokości 150 zł otrzymasz na Twoje nowe konto w Banku Millennium po spełnieniu warunków promocji, najpóźniej do 14 marca 2018 r.

Czym jest Goodie?

W ofercie promocyjnej Banku Millennium pojawia się niestandardowy warunek – pobierz i zarejestruj się w aplikacji Goodie. Goodie jest platformą smartshoppingowa Banku Millennium, która udostępnia informacje o dostępnych zniżkach w sklepach i centrach handlowych. W aplikacji znajdziesz informacje o promocjach i wyprzedażach, kody rabatowe, gazetki sieci handlowych (np. Biedronka, Carrefour, Lidl, Media Expert), a także informacje o specjalnych ofertach w galeriach handlowych. Aplikacja jest obecnie bardzo dobrze oceniana przez klientów – 4 gwiazdki w iTunes, 4,4 gwiazdki w Google Play (w dniu pisania artykułu tj. 19 listopada). Oczywiście możesz usunąć aplikację i swoje konto po zakończeniu promocji.

Komentarz do promocji

Promocja Banku Millennium posiada bardzo łatwe do spełnienia warunki. Spełniając warunki promocji nie poniesiesz warunkowych opłat za prowadzenie konta. Pozytywnie oceniamy także wartość nagrody – 150 zł w formie przelewu na konto to jedna z najciekawszych tego typu ofert (jest to więcej niż w ofercie Banku ING – 100 zł, czy jeszcze niedawno bardzo popularnej promocji BZ WBK, gdzie można było otrzymać 120 zł za otwarcie konta).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *