eKonto standard – zyskaj do 650 zł

eKonto standard promocja
mBank - logo

W kolejnej edycji promocji „Lepiej z eKontem” zyskasz nawet 650 zł premii w formie zwrotu za płatności kartą, AndroidPay lub BLIK. Dodatkowo otrzymasz dwuletnią gwarancję, że opłaty za operacje bankowe, takie jak prowadzenie rachunku, wypłaty z bankomatów, przelewy wewnętrzne i zewnętrzne oraz opłata za kartę, nie ulegną zmianie.

Do kiedy mogę wziąc udział w promocji?

Do promocji można przystąpić do 31 marca 2018 r.

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji mogą wziąć nowi klienci banku czyli wszystkie osoby, które od 1 stycznia 2016 r. do teraz, nie posiadały ani nie były współposiadaczami rachunku oszczędnościowo roliczeniowego i/lub rachunku oszczędnościowego, o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Ile można zyskać?

W promocji możesz zyskać łącznie nawet 650 zł w formie zwrotu za płatności kartą, BLIKIEM i Android Pay.

Maksymalnie w jednym miesiącu możesz zyskać 130 zł.

Jak zyskać premię?

1. Otwórz konto na stronie internetowej mBanku razem z kartą debetową i zaakceptuj wymagane przez bank oświadczenia.

2. W każdym z 5-ciu miesięcy:
a) Przynajmniej raz zaloguj się do aplikacji mobilnej.
b) Zapewnij min. 1000 zł jednorazowego wpływu na rachunek.
c) Wykonaj transakcje kartą / BLIK-iem na łączną kwotę przynajmniej 250 zł w punktach handlowo-usługowych.

Premia zostanie naliczona w zależności od wartości transakcji kartą / BLIK-iem i będzie ona wynosiła 4% od wartości transakcji, jeżeli spełniono powyższe warunki. Maksymalnie w ciągu miesiąca możesz zyskać 130 zł, razem nawet 650 zł.

Kiedy otrzymam zwrot pieniędzy?

Premię otrzymasz w kolejnym miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu, kiedy zostały spełnione warunki. Czyli np. jeżeli w styczniu zostały spełnione warunki promocji, wtedy w lutym organizator promocji przekaże cząstkową premię wysokości do 130 zł i tak przez kolejne 5 miesięcy. 31 października to ostatni dzień, w którym organizator promocji może wypłacić premię na konto uczestnika.

Jeżeli przystąpisz do akcji w połowie miesiąca, bank naliczy premię po upływie pełnego miesiąca liczonego od tego, w którym dołączyłeś do promocji. Przykładowo – konto w promocji zostało otwarte 5 stycznia, wtedy pierwsze naliczenie premii nastąpi w lutym, a wypłata nagrody – w marcu.

Komentarz do promocji

Korzystając z promocji „Lepiej z eKontem” możesz zyskać naprawdę wiele, bo nawet 130 zł zwrotu w ciągu miesiąca i nawet 650 zł przez cały okres trwania promocji. Jeżeli chodzi o pule nagród, jest to jedna z najbardziej atrakcyjnych ofert promocyjnych dla osób, które otwierają nowe konto bankowe. Niestety, nie jest tak łatwo zdobyć maksymalną premię. Aby uzyskać zwrot wysokości 130 zł, należy wydać 3 250 zł w miesiącu – łącznie 16 250 zł przez 5 kolejnych miesięcy, a to nie są małe kwoty. Z drugiej strony, przez 5 kolejnych miesięcy możesz liczyć na zwrot za wszystkie transakcje, których dokonujesz przy użyciu karty płatniczej. I nawet jeśli nie będzie to pełna pula, to zawsze uzyskasz dodatkowe oszczędności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *