eKonto standard – zyskaj do 650 zł

eKonto standard promocja
mBank - logo

W kolejnej edycji promocji „Lepiej z eKontem” zyskasz do 650 zł zwrotu za zakupy. Dodatkowo uczestnicy promocji przez 2 lata nie poniosą opłaty za użytkowanie karty. Otrzymasz także dwuletnią gwarancję, że opłaty za operacje bankowe nie ulegną zmianie.

Do kiedy mogę wziąc udział w promocji?

Do promocji można przystąpić do 10 stycznia 2018 r.

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji mogą wziąć nowi klienci banku czyli wszystkie osoby, które od 1 stycznia 2016 r. do teraz, nie posiadały ani nie były współposiadaczami rachunku oszczędnościowo roliczeniowego i/lub rachunku oszczędnościowego, o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Ile można zyskać?

W promocji możesz zyskać łącznie nawet 650 zł w formie zwrotu za płatności kartą i BLIK-iem.

Maksymalnie w jednym miesiącu możesz zyskać 130 zł.

Jak zyskać premię?

1. Otwórz konto na stronie internetowej mBanku razem z kartą debetową i zaakceptuj wymagane przez bank oświadczenia.

2. W każdym z 5-ciu miesięcy:
a) Przynajmniej raz zaloguj się do aplikacji mobilnej.
b) Zapewnij min. 1000 zł jednorazowego wpływu na rachunek.
c) Wykonaj transakcje kartą / BLIK-iem na łączną kwotę przynajmniej 250 zł w punktach handlowo-usługowych.

Premia zostanie naliczona w zależności od wartości transakcji kartą / BLIK-iem i będzie ona wynosiła 4% od wartości transakcji, jeżeli spełniono powyższe warunki. Maksymalnie w ciągu miesiąca możesz zyskać 130 zł, razem nawet 650 zł.

Kiedy otrzymam zwrot pieniędzy?

Premię otrzymasz w kolejnym miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu, kiedy zostały spełnione warunki. Czyli np. jeżeli w sierpniu zostały spełnione warunki promocji, we wrześniu organizator promocji przekaże cząstkową premię wysokości do 130 zł i tak przez kolejne 5 miesięcy.

Jeżeli przystąpisz do akcji w połowie miesiąca, bank naliczy premię po upływie pełnego miesiąca liczonego od tego, w którym dołączyłeś do promocji. Przykładowo – 16 sierpnia otwierasz konto w promocji, pierwsze naliczenie premii nastąpi we wrześniu, a wypłata nagrody – w październiku.

Komentarz do promocji

Promocja „Lepiej z eKontem”, to kontynuacja poprzedniej, bardzo podobnie skonstruowanej oferty promocyjnej. Tym razem klienci biorący udział w promocji mogą zyskać jeszcze więcej – bo nawet 650 złw jeszcze krótszym czasie – w ciągu 5 miesięcy. Ale to nie koniec bonusów. Uczestnik promocji zostanie zwolniony z opłat za kartę płatniczą przez okres dwóch lat, a dodatkowo uzyska dwuletnią gwarancje, że opłaty za operacje bankowe nie ulegną zmianie. Jest to zdecydowanie jedna z najciekawszych promocji, w której możesz wziąć udział otwierając nowe konto bankowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *