[zakończona] eKonto standard – promocja zarabiaj podwójnie

Promocja zakończona

Aktualne promocje bankowe znajdziesz w sekcji PROMOCJE.

eKonto standard - zarabiaj podwójnie
mBank - logo

Otwórz eKonto standard w promocji zarabiaj podwójnie i zyskaj do 50 zł miesięcznie w formie zwrotu za zakupy oraz korzystaj z oprocentowania wysokości 3% w skali roku na Twoim koncie dla kwot od 0 do 3000 zł.

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji mogą wziąć udział wszystkie osoby, które od 1 stycznia 2015 r. nie posiadały indywidualnego lub wspólnego konta bankowego, które znajduje się w ofercie banku.

Ile można zyskać?

W promocji przez 6 kolejnych miesięcy możesz zyskać łącznie 300 zł w formie zwrotu za płatności kartą i BLIK-iem. Maksymalnie w jednym miesiącu możesz zyskać 50 zł. Za płatności kartą oraz transakcje BLIK-iem otrzymasz 2% zwrotu.

Dodatkowo zyskasz premię w postaci odsetek od średniego zgromadzonego na rachunku salda, które mieści się w przedziale 0 – 3000 zł. Saldo jest oprocentowane na poziomie 3% w skali roku.

Jak zyskać premię?

1. W każdym z 6-ciu miesięcy:
a) Przynajmniej raz zaloguj się do aplikacji mobilnej.
b) Zapewnij min. 1000 zł jednorazowego wpływu na rachunek.
c) Dokonaj transakcji kartą / BLIK-iem łącznie za min. 250 zł.

Premia zostanie naliczona w zależności od wartości transakcji kartą / BLIK-iem i będzie ona wynosiła 2% od wartości transakcji, jeżeli spełniono powyższe warunki.

2. Oprocentowanie konta na poziomie 3% w skali roku naliczane jest automatycznie od średniego salda w przedziale 0 – 3000 zł (pozostałe środki nie są oprocentowane), obowiązuje kapitalizacja miesięczna.

Do kiedy trwa promocja?

Do promocji można przystąpić do 19 kwietnia 2017 r.

Komentarz do promocji

Promocja mBanku umożliwia osiągnięcie dobrego zysku, należy jednak pamiętać o spełnieniu wszystkich warunków. Jeżeli zamierzasz regularnie korzystać z konta, nie będziesz mieć problemów ze spełnieniem warunków promocji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *