eKonto – 100 zł do Biedronki + 650 zł zwrotu

Promocja zakończona

Otwórz konto bankowe z zyskiem. Sprawdź aktualne PROMOCJE teraz!

mBank - logo

W wyjątkowej promocji eKonta teraz zyskasz podwójnie! Masz szanse otrzymać voucher o wartości 100 zł do wykorzystania w sieci sklepów Biedronka, a dodatkowo otrzymasz nawet 650 zł zwrotu za płatności kartą. Sprawdź co należy zrobić, aby zgarnąć pełną pulę nagród.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja kierowana jest do nowych klientów banku. Nowym klientem banku w rozumieniu regulaminu promocji jest osoba, która od 01.01.2016 r. nie posiadała, ani też nie była współwłaścicielem żadnego konta w mBanku.

Jeżeli nie posiadasz konta w mBanku lub Twój rachunek posiada inny numer rozliczeniowy (tj. 3-10 cyfra) niż 1140 2004 lub 1140 2017 – możesz swobodnie wziąć udział w tej promocji!

Do kiedy mogę wziąc udział w promocji?

Do promocji możesz przystąpić do 10.11.2017 r.

Jak zyskać premię?

1. Zarejestruj się na stronie internetowej promocji.

2. Zaloguj się na swoje konto na stronie promocji i złóż wniosek o konto w mBanku, wyrażając zgodę na przekazanie informacji objętych tajemnica bankową. (Jest to niezbędne, aby organizator mógł rozdysponować nagrody dla uczestników promocji.)

Składając wniosek, należy zamówić kartę debetową do rachunku.

3. Następnie dokonaj pięciu transakcji. Mogą to być:

a) płatności bezgotówkowe (np. płatność w sklepie)

b) przelewy internetowe

c) płatności za zakupy internetowe

Tyle wystarczy, by zyskać voucher na 100 zł do sklepów sieci Biedronka.


Dodatkowo możesz zyskać 650 zł. w formie moneybacku za płatności kartą.

Aby uzyskać zwrot za płatności kartą, w każdym z 5-ciu miesięcy:
a) Przynajmniej raz zaloguj się do aplikacji mobilnej.
b) Zapewnij min. 1000 zł jednorazowego wpływu na rachunek.
c) Wykonaj transakcje kartą / BLIK-iem na łączną kwotę przynajmniej 250 zł w punktach handlowo-usługowych.

Premia zostanie naliczona w zależności od wartości transakcji kartą / BLIK-iem i będzie ona wynosiła 4% od wartości transakcji, jeżeli spełniono powyższe warunki. Nawet jeśli nie zyskasz maksymalnej premii, spełniając powyższe warunki, za każdą transakcję kartą płatniczą zyskasz zwrot – maksymalnie 130 zł, a łącznie nawet 650 zł przez cały okres promocji.

Kiedy otrzymam premię?

Voucher wysokości 100 zł do wykorzystania w sklepach sieci Biedronka otrzymasz na maila podanego przy rejestracji na stronie promocji do 31 stycznia 2018 r.

Zwrot pieniędzy za transakcje bezgotówkowe otrzymasz w kolejnym miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu, kiedy zostały spełnione warunki promocji. Czyli np. jeżeli w listopadzie spełnisz warunki promocji, w grudniu otrzymasz cząstkową premię wysokości do 130 zł, i tak przez kolejne 5 miesięcy – łącznie nawet 650 zł.

Komentarz do promocji

Najnowsza oferta mBanku, to naprawdę wyjątkowa okazja. Otwierając eKonto możesz teraz zyskać podwójnie – w łatwy sposób zdobędziesz voucher o wartości 100 zł do sieci sklepów Biedronka, a dodatkowo uzyskasz nawet 650 zł za płatności kartą. Nawet jeżeli nie zgarniesz całej puli, możesz liczyć na zwrot 4% wartości transakcji bezgotówkowych objętych promocją. Oferta promocyjna dołączona jest do eKonta – jednego z najlepszych rachunków na rynku. Chyba nikogo nie trzeba przekonywać czy warto skorzystać z tej oferty? 🙂

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *