eKonto – do 300 zł premii

mBank logo

Nawet 300 zł premii – 150 zł od mBanku i 150 zł od Bankier.pl – tyle możesz zyskać w najnowszej promocji mBanku. Na złożenie wniosku w promocji masz czas do połowy października. Poniżej opisujemy szczegóły oferty.

Kto może wziąć udział w promocji?

Standardowo, aby wziąć udział w promocji należy mieć ukończone 18 lat. Z promocji wyłączeni są rezydenci, pracownicy oraz współpracownicy Organizatora.

Jednak najważniejszym warunkiem jest to, że promocja dotyczy nowych klientów banku. Bardziej szczegółowo – chodzi o osoby, które po 1 stycznia 2016 roku, nie korzystały z usług Banku, ani też nie wnioskowały o którykolwiek produkt mBanku.

Do kiedy mogę wziąc udział w promocji?

Wniosek o konto za pośrednictwem strony internetowej można złożyć do 21 października 2018 roku.

Następnie, w ciągu jednego miesiąca od złożenia konta (czyli najpóźniej do 21 listopada) należy podpisać umowę o eKonto.

Jak zyskać premię?

1. Zarejestruj się w promocji na tej stronie internetowej. Kliknij w link aktywacyjny, który otrzymasz na maila i zaloguj się na swoje konto.

2. Do 21 października 2018 złóż wniosek o eKonto. Na etapie składania wniosku należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingu oraz wyrazić zgodę na ujawnienie przez Bank Organizatorowi informacji objętych tejmnicą bankową (dot. wniosku o produkt i spełnienia warunków promocji).

3. W ciągu jednego miesiąca od wysłania wniosku – najpóźniej do 21 listopada – podpisz umowę o eKonto.

4. Następnie w każdym z dwóch kolejnych miesięcy zrealizuj minimum 5 transakcji – transakcji bezgotówkowych lub przelewów zewnętrznych.

Za spełnienie tych warunków otrzymasz 150 zł premii pieniężnej do dnia 28.02.2019 r. Aby otrzymać premię, do tego dnia należy zachować otwarte konto.

5. Dodatkowo możesz zyskać nawet 150 zł premii. Promocja obowiązuje przez 5 miesięcy od założenia konta. W każdym miesiącu możesz zyskać do 30 zł premii. Aby zyskać premię, wykonaj transakcje kartą, telefonem lub BLIKiem:

  • 5-9 transakcji w miesiącu – 10 zł premii
  • 10-14 transakcji w miesiącu – 20 zł premii
  • 15 i więcej transakcji w miesiącu 30 zł premii

Komentarz do promocji

Aktualna oferta promocyjna mBanku, to bardzo atrakcyjna propozycja. Tak naprawdę to połączenie dwóch promocji. Możesz zyskać 150 zł premii za otwarcie konta za pośrednictwem promocji, której organizatorem jest Bankier.pl oraz 150 zł od mBanku. 150 zł w ramach promocji Bankier.pl jest łatwe do zdobycia – wystarczy 5 transakcji kartą przez 2 kolejne miesiące. Równocześnie transakcje te wliczają się do premii od mBanku. Bardzo dobra promocja, jeżeli jesteś nowym klientem mBanku na pewno warto skorzystać z tej propozycji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *