400 zł premii – Citi Simplicity

Promocja zakończona

Nawet 400 zł – tyle możesz zyskać zakładając darmową kartę kredytową Citi Simplicity! Nowi Klienci banku Citi Handlowy mają szansę zyskać nawet 400 zł brutto, w formie zasilenia na karcie kredytowej. Sprawdź co należy zrobić, żeby wziąć udział w promocji i zyskać premię!

Czy mogę wziąć udział w tej promocji?

W promocji mogą wziąć udział osoby, które od 1 czerwca 2015 roku nie posiadały głównej Karty Kredytowej Citibanku. Aby wziąć udział w promocji, należy także posiadać pełną zdolność do czynności prawnych.

Aby wziąć udział w promocji, należy spełnić także minimalne wymagania dochodowe. Są to:

 • Minimalny dochód netto: 1200 zł; zatrudnienie w obecnej firmie nie mniej niż 3 miesiące; minimum 18 lat.
 • Dla osób prowadzących działalność gospodarczą – minimalny dochód netto: 2500 zł; działalność gospodarcza: min. 2 lata

Ile mogę zyskać?

W promocji możesz zyskać 400 zł premii pieniężnej:

 • 300 zł brutto za ilość transakcji dokonanych kartą
 • 100 zł brutto za wartość transakcji dokonanych kartą.

Co zrobić, aby zyskać premię?

1. Wypełnij formularz na stronie promocji. Skontaktuje się z Tobą przedstawiciel banku i poprosi Ciebie o przedstawienie dokumentu dochodowego. 

2. Jeżeli bank przyzna Ci kartę – do końca drugiego miesiąca kalendarzowego zaloguj się do Bankowości Internetowej Citibank Online.

3. Do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę, dokonaj co najmniej 5 transakcji miesięcznie. Za spełnienie tego warunku otrzymasz 300 zł brutto.

4. Jeżeli wartość transakcji dokonanych kartą wyniesie co najmniej 2000 zł, wtedy otrzymasz dodatkowo 100 zł brutto w formie bonusu.

Kiedy otrzymam voucher?

Nagrodę otrzymasz w miesiącu następującym po miesiącu, kiedy zostały spełnione warunki promocji.

Do kiedy mogę wziąć udział w promocji?

Oferta jest ważna do 13 września 2018 r.

Parametry karty i najważniejsze opłaty:

 • 0 zł – obsługa karty
 • 56 dni – długość okresu odsetkowego, w tym 26 dni na spłatę zadłużenia
 • 10,47% – rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla karty
 • 3,42%, min. 30 zł – minimalna kwota spłaty salda zadłużenia
 • 8% wartości transakcji, min. 10 zł – prowizja pobierana przy wypłacie gotówki z bankomatu
 • Bez opłat – prowizja za transakcje bezgotówkowe

Komentarz do promocji

Citibank zdążył już nas przyzwyczaić do tego, że regularnie umożliwia regularnie korzystanie z najlepszych ofert promocyjnych. 400 zł za otwarcie nowej karty, to bez wątpienia jedna z najbardziej atrakcyjnych propozycji dla nowych klientów!

4 komentarze

 • Liczby przyciągają wzrok, ale obawiam się, że wielu potencjalnych zainteresowanych nie zdecyduje się na otwarcie konta po dokładnym przeczytaniu opisu warunków, z drugiej strony wciąż wiele osób pomija skrupulatne wczytanie się w treść oferty przy podejmowaniu decyzji finansowych – prędzej czy później mści się to na nich, ważne, aby uczyli się na błędach.

  • To fakt 🙂 Najważniejsze szczegóły dotyczące warunków promocji dostępne na stronie – warto się zapoznać. W każdym razie promocja już zakończona, jednak w CitiBanku na pewno będą kolejne 😉

 • „Najważniejsze szczegóły dotyczące warunków promocji dostępne na stronie” – Wasze artykuły cieszyłyby się większym zaufaniem (zainteresowaniem pewnie też), gdybyście najważniejsze szczegóły dotyczące warunków promocji podawali w ich treści – najlepiej za pomocą ładnych infografik.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *