150 zł premii w gotówce z Alior Bankiem (MoneyMania)

zyskaj do 150 zł
logo Alior Banku

W 18 edycji MoneyManii, możesz zyskać 150 zł gotówce z Kontem Jakże Osobistym w Alior Banku. Warunki akcji promocyjnej są bardzo łatwe do spełnienia, a Konto Jakże Osobiste, którego dotyczy promocja, to ciekawy produkt korzystając z którego sam wybierzesz interesujące Cię korzyści.

Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje związane z promocją i dowiesz się, jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać premię.

Czy mogę wziąć udział w tej promocji?

Promocja jest przeznaczona dla nowych, klientów banku – czyli dla osób, które „w okresie jednego roku przed datą złożenia wniosku o otwarcie Konta nie posiadały konta ROR w Alior Banku, ROR walutowego lub Karty Kibica Alior Banku” . Uczestnik promocji musi posiadać polski dowód osobisty.

W promocji nie mogą wziąć udziału pracownicy banku lub organizatora promocji, ani klienci posiadający wspólne konto z pracownikiem banku lub organizatora.

Premia

Za otwarcie konta i spełnienie warunków promocji, uczestnik może zyskać premię wysokości 150 zł. Premia zostanie przelana na aktywne konto uczestnika, do 10 października 2019 roku.

Jakie warunki należy spełnić?

Aby otrzymać premię 150 zł:

  • do 10 czerwca 2019 zarejestruj się w MonenyManii. Następnie należy wysłać wniosek o otwarcie konta, za pośrednictwem linku dostępnego w profilu użytkownika. Otwierając konto na stronie banku należy wyrazić zgodę na ujawnienie organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową. Umożliwi to organizatorowi weryfikację czy zostały spełnione warunki promocji.   
  • do 10 lipca 2019 zawrzeć umowę z bankiem o prowadzenie rachunku ror wraz z kartą płatniczą
  • do 10 września 2019 spełnić pozostałe warunki akcji:
    – uzyskać wpływ na łączną sumę co najmniej 1000 zł na konto otwarte w ramach akcji promocyjnej
    – dokonać 3 transakcji bezgotówkowych
    – na stronie MoneyManii uzupełnić numer konta otwartego w ramach promocji, na które zostanie przekazana premia

W akcji nie będą brane pod uwagę transakcje anulowane oraz zrealizowane w punktach oznaczonych MCC (Merchant Category Code): 7995, 8999, 4111, 6012, 6211, 6051, 4829, 4900. Z jednego profilu można założyć jedno konto w promocji.

  • do 10 października 2019 na Twoje konto zostanie przyznana premia, jeśli spełnisz opisane warunki promocji.

Opinia o promocji

Konto Jakże Osobiste w Alior Banku to bardzo ciekawy rachunek, korzystając z którego możesz sam wybrać interesujące Cię korzyści, jak np. bezpłatne bankomaty w kraju czy zwrot 1% za płatności mobilne (do 20 zł miesięcznie). Premia oferowana w nowej edycji MoneyManii – 150 zł – to jak dotąd najwyższa nagroda oferowana w ramach promocji konta osobistego Alior Banku, a warunki promocji są łatwe do spełnienia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *